Godz. otwarcia: pon. - sob.: 10-21, niedz.: 10-20

newsletter

dowiedz się pierwszy
o okazjach i nowościach

Do Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu dogodny dojazd zapewni zarówno samochód, jak i środki komunikacji miejskiej.

Samochodem:
od Dąbrowy Górniczej/Sosnowca

Kierując się na Mysłowice, przejeżdżamy przez Sosnowiec - Dańdówkę oraz Sosnowiec- Niwkę. Na skrzyżowaniu przy ulicy Wojska Polskiego i Orląt Lwowskich jedziemy w kierunku A4/E79 Kraków i dalej prosto na Jaworzno. Po około 2 km dojeżdżamy do ronda Fashion House Outlet Centre.


od Sosnowca

Kierując się na Mysłowice przejeżdżamy przez rondo Ludwik. Na skrzyżowaniu ulic Mikołajczyka i Orląt Lwowskich obieramy kierunek Kraków. Następnie jedziemy drogą E79 w stronę Jaworzna. Dojazd do ronda Fashion House Outlet Centre gwarantowany.


od Jaworzna

Jedziemy drogą E79 w stronę Mysłowic, Sosnowca i Katowic i dojeżdżamy do ronda Fashion House Outlet Centre.


od Mysłowic

Jedziemy drogą E79 w kierunku Krakowa i dalej prosto na Jaworzno, dojeżdżamy do ronda Fashion House Outlet Centre.


od Katowic

Jadąc autostradą A4 Katowice-Kraków w kierunku Krakowa, zjeżdżamy na drogę szybkiego ruchu S1 - kierunek Warszawa, Łódź. Następnie wybieramy pierwszy zjazd na drogę E79 Sosnowiec, Jaworzno, Kraków i dojeżdżamy do ronda Fashion House Outlet Centre. Jadąc do Fashion House Outlet Centre autostradą nie przejeżdżamy przez bramki. Dojazd A4 od strony Katowic jest bezpłatny.
lub
Jedziemy od strony katowickiego ronda, przy „spodku” kierujemy się na Mysłowice. W centrum Mysłowic wybieramy drogę A4/E79 w kierunku Krakowa i dalej prosto na Jaworzno. Dojeżdżamy do ronda Fashion House Outlet Centre.


od Bielska Białej

Jedziemy drogą szybkiego ruchu E75/S1. W Tychach kontynuujemy jazdę w kierunku Warszawy, Częstochowy E75/S1, a następnie skręcamy w pierwszy zjazd na E79 Sosnowiec, Jaworzno, Kraków i po chwili dojeżdżamy do ronda Fashion House Outlet Centre.


od Warszawy/Częstochowy

Jedziemy drogą szybkiego ruchu S1 w kierunku Cieszyna i Bielska Białej. Skręcamy w drugi zjazd w kierunku E79: Sosnowiec, Jaworzno, Kraków i dojeżdżamy wprost do ronda Fashion House Outlet Centre.


od Krakowa

Jedziemy autostradą A4 Kraków-Katowice, za bramkami skręcamy na drogę szybkiego ruchu S1 w kierunku Warszawy, Łodzi i Częstochowy. Następnie wybieramy pierwszy zjazd na E79 Sosnowiec, Jaworzno, Kraków i dojeżdżamy do ronda Fashion House Outlet Centre.Autobusem
z Sosnowca autobus linii 26 (kierunek: Jęzor Centrum Handlowe) zobacz rozkład lub linii S (kierunek: Chrzanów) zobacz rozkład

z Katowic linia J – (kierunek Chrzanów) zobacz rozkład

z Dąbrowy Górniczej autobus nr 18 (kierunek: Zawodzie Pętla) zobacz rozkład, z przesiadką na przystanku Sosnowiec - Niwka Kościół na autobus S (kierunek Chrzanów) zobacz rozkład lub autobus linii J (kierunek Jaworzno Byczyna), albo nr 26 (kierunek Jęzor Centrum Handlowe) zobacz rozkład

z Jaworzna autobus linii J (kierunek: Katowice Dworzec PKP) zobacz rozkład lub S (kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta) zobacz rozkład

z Mysłowic autobusy linii S (kierunek: Chrzanów), zobacz rozkład
linii J (kierunek: Chrzanów) zobacz rokład lub linii nr 26 (kierunek: Jęzor Centrum Handlowe) zobacz rozkład

Na bezpłatnym parkingu przed sosnowieckim outletem jest miejsce dla ponad 1200 samochodów i 12 autobusów.


Do zobaczenia w Fashion House Outlet Centre!